0216 384 72 10

Biletler, BİLETİX ve Bostancı Gösteri Merkezi Gişelerinde
Tüm Etkinliklerde Covid-19 Tedbirleri Uygulanmaktadır.
Güncel Etkinlikler için Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz.
HAKKIMIZDA

“BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ HAKKINDA”

1992  yılından bugüne, İstanbul’un, özellikle Anadolu yakasının en önemli mekânlarından olan Bostancı Gösteri Merkezi, bugün de hizmet vermeye devam ediyor. Kurulduğu 1992 yılından bu yana birçok ünlü sanatçının sahne aldığı, çok sayıda tiyatro, stand-up gösterisinin sergilendiği Bostancı Gösteri Merkezi, alternatif kullanımlara müsaitliği ile farklı sektörleri de ağırlamaktadır: Şirketler ve dernekler tarafından gerçekleştirilen; kutlama, seminer, lansman ve bayi toplantıları da Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşmektedir. Bostancı Gösteri Merkezi; konser, dans şov, müzikal, festival, yarışma, fuar – sergi, tiyatro – stand-up – sirk gösterisi, gala, ürün – albüm lansmanı, kongre, seminer, toplantı, kokteyl gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Bostancı Gösteri Merkezi, minibüs yolu üzerinde, Bostancı Lunaparkı’nın hemen yanında yer almaktadır.

“PARK MÜZİKHOL A.Ş. HAKKINDA”

Bostancı Gösteri Merkezi çatısı altında bulunan Park Müzikhol, sanatçı – organizasyon hizmeti kapsamında ulusal – uluslararası, özel, yerel konser organizasyonları, festivaller, teknik hizmetler ve yazılı baskı hizmetleri, kongre – seminer, lansman, fuar, özel gün ve geceler v.b gibi organizasyon hizmetleri verebilmektedir.

Kaliteli organizasyonlarda, hizmet verdiği sanatçı, kurum ve kuruluşlarla beraber, başarılara ve pek çok ilke imza atarken bu konuda bir marka olmuştur.

Park Müzikhol; Bostancı Gösteri Merkezi’nde yaptığı konser, tiyatro, festival organizasyonları dışında firmalara yaptığı kiralamalarla da benzeri tüm faaliyetlere açıktır.

SALON KAPASİTESİ

Bostancı Gösteri Merkezi salonu 2400 m2 büyüklüğünde olup toplam 2370 kişilik kapasiteye sahiptir. Bu kapasitenin 1842 kişilik bölümü tribün, 528 kişilik bölümü ise sahnenin ön kısmı bulunan parter koltuklardan oluşmaktadır.

Ayakta düzenlenecek her türlü (fuar, lansman, konser, seminer, ödül törenleri, yarışma, v.s) organizasyonlarda koltuklar sökülerek salon 3000 – 5000 kapasiteye getirilebilir.

Az kişilerin katılımı ile yapılacak organizasyonlarda ise salon yanları perde ile bölünerek 1690 veya 1068 kişilik hale küçültülebilir.

Sahnenin önünde bulunan parter koltuklar söküldüğünde oluşan boş alana kurulan masalarla sizin veya bizim organize ettiğimiz bir catering firmasıyla özel gecelerde 700 kişiye kadar hizmet verilebilir.